Dawid Kędzierski – uprawia malarstwo, rzeźbę, rysunek i LandArt. W 2009 roku ukończył studia na Wydziale Sztuki URz., gdzie otrzymał dyplom z wyróżnieniem uhonorowany trzecią nagrodą im. Jerzego Panka. Należy do ZPAP okręgu Zakopane. Jest współzałożycielem międzynarodowej grupy artystycznej NAF. Od 2011 roku prowadzi wraz z żoną Magdaleną autorską pracownię Inversja w Nowym Targu. Bierze udział w wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych. Prace artysty znajdują się w zbiorach placówek kulturalnych oraz w kolekcjach prywatnych w kraju i zagranicą, miedzy innymi: Słowacji, USA, Brazylii, Japonii, Ukrainie i Austrii.
Magdalena Sięka – Kędzierska w 2004 r. ukończyła Liceum Plastyczne im. A. Kenara w Zakopanem. W tym samym roku rozpoczęła magisterskie studia na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego, które zakończyła dyplomem w pracowni rzeźby prof. J. Kierskiego. Będąc na trzecim roku podjęła drugi kierunek na Uniwersytecie Ludowym Rzemiosła Artystycznego w Woli Sękowej, który zakończyła w pracowni ceramiki i malarstwa. Od 2019 r. tworzy wraz z mężem autorską pracownie ceramiczną Inversja w Nowym Targu.
Michał Mroczka – ukończył Malarstwo na Wydziale Artystycznym w Lublinie. Od 2007 roku współtworzy grupę artystyczną Niezależna Akademia Frenetyków. W 2010 r. był współzałożycielem autonomicznej lubelskiej galerii Kamienica Cudów. Należy do Stowarzyszenia Pracownia Otwarta w Lublinie. Jest współtwórcą makiety śródmieścia przedwojennej Warszawy w Teatrze Kamienica. Laureat Złotego Liścia Retro Nagrody Specjalnej Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Finalista Grand Prix Fundacji im. Franciszki Eibisch 2015. Finalista konkursu Konfrontacje Sztuki 2016 Mazowieckiego Instytutu Kultury i III Ogólnopolskiego Konkursu Malarskiego im. L.Wyczółkowskiego, BWA, Bydgoszczy.. Półfinalista Arte Laguna 2016 w Wenecji. Jego obraz znalazł się na okładce najnowszej książki Mariusza Szczygła „Nie ma”. W obrazach dąży do symbiozy malarskiej formy z geopolityczną treścią, historią i industrialnym pejzażem.
Sebastian Warszawa – rzeźbiarz urodzony w roku 1984 w Rzeszowie. Ukończył z wyróżnieniem Wydział Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie w pracowni prof. Józefa Murzyna. Wyróżniony medalem przyznanym przez prezesa TPSP w Krakowie i JM. Rektora ASP w Krakowie. Współtwórca pracowni ART SEWI, autor wielu realizacji w przestrzeni publicznej. Laureat wielu nagród między innymi: I nagroda w Międzynarodowym Konkursie na formę przestrzenną inspirowaną hasłem „Integracja” – fundowana przez firmę Roben we Wrocłaiu 2012. I nagroda i realizacja w Międzynarodowym Konkursie” Heweliusz- Gdańsk – Planetoidy 2011, II nagroda w konkursie na „Projekt formy przestrzennej upamiętniającej obecność Jana Pawła II na Westerplatte w Gdańsku 2011, Wyróżnienie oraz zaproszenie do realizacji w Międzynarodowym Konkursie na formę przestrzenną „Rozdroża Wolności” – Gdańsk 2011. Uczestnik wystaw : BMW/ART/TRANSFORMY Opera Narodowa w Warszawie 2012, ART PRIZE Grand Rapids USA 2010, ELLE Decoration, Młodzi na Start Gdynia 2016, Łódz Design Festival 2016, Efekt Głębi Białka 2014. W swojej twórczości operuje współczesnymi mediami rzeźbiarskimi tworząc proste formy opisujące ludzkie słabości.
Jacek Wydrzyński – jestem absolwentem Małopolskiego Uniwersytetu Ludowego we Wzdowie, która to szkoła kształci w dziedzinie ginących zawodów artystycznych. Ze wszystkich nauczanych dziedzin wybrałem rzeźbę i wikliniarstwo z których wykonałem prace dyplomowe. Zdobyłem także dyplomy czeladnicze z rzeźby i wikliniarstwa oraz dyplomy instruktora rękodzieła artystycznego i animatora społeczno-kulturalnego . W mojej twórczości najbardziej inspiruje mnie natura ( miękkie kształty bez ostrych krawędzi ) oraz sztuka secesyjna, sztuka ludowa a także sztuka wschodu. Mam dyplom tytuł Mistrza rzeźby w drewnie. Tworzę żywe instalacje z wierzby i zajmuje się landartem
Mariusz Mogilany – artysta rzeźbiarz, snycerz, konserwator, pozłotnik. Człowiek wielu talentów. Jak się za coś weźmie, zawsze wychodzi pięknie. Miłośnik natury, żeglarstwa i bieszczadzkich duchów. Dumny tata. Mieszka i tworzy w Zagórzu.
Więcej na:
http://bgtk.pl/gallery/mariusz-mogilany/